MAGIJOS SNIEGO JAUSMAS

jos-vardas-magija-1Baltas ir ganėtinai šaltas pasaulis dviem žmonėms, kurie pasąmoningai nenorėjo susitikti, tačiau taip jau “krito korta“. “Taip nebūna“, verčiant knygos puslapius nuolat kirbėjo mintis. Negali juk vienam žmogui tekti tiek išbandymų ir iššūkių, turi būti kažkokia pusiausvyra tarp gėrio ir blogio, tarp kančios ir džiaugsmo. Tačiau, o kas pasakė, kad taip nebūna. Būna, ir dar baisiau būna realiame gyvenime. Tik realus gyvenimas turi skirtingas pabaigas ir dažniausiai ne tokias geras ir vilties teikiančias. Dažniausiai…

Negaliu pasakyti, kad iš karto susižavėjau istorija. Teko ją jaukintis, ieškoti loginių sąsajų ir tiesiog bandyti suprasti. Suprasti tą besąlyginę meilę, kaltę, neviltį ir norą gyventi toliau. Net užvertus paskutinį puslapį, ilgą laiką neapleido jausmas, kad visgi kažką esu praleidusi šioje istorijoje. Tarsi būtum perbėgęs sniegą, o tavo pėdas jau užpustė. Ir jokios protingos mintys nesidėlioja, jokios konkrečios įžvalgos neateina į galvą. Tik toks lengvas netikrumo jausmas, kad tarsi ir buvai svečias kelias dienas kažkieno gyvenime,  bet iki galo šeimininkų ir nepažinai. Lyg truputį buvo tau leista pažvelgti į jų pasaulius,  bet viskas tarsi išnyko sniego pūgoje. Gal tai ir yra sniego magija ir Magijos sniegas – pasaulis, kuriame visi yra pakeleiviai arba bendrakeleiviai. Ir tenka su tuo susitaikyti bei gyventi toliau. Ir nėra vaistų, kurie išgydytų nuo gyvenimo. Yra tik sniegas, kuris gali viską paslėpti, tačiau atėjus pavasariui jis ištirps ir teks gyventi toliau.

Verčiu dar vieną lapą. Norėčiau palikti jį tuščią, neliestą, baltą kaip sniegas. Bet negaliu, privalau suklijuoti kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką. Tai tavo gyvenimas – toks, koks buvo duotas.

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s