MAŽASIS GELBĖTOJAS ARBA KAS NENORĖJO BŪTI IŠGELBĖTAS

gelbetojasMan patinka knygos, kurias skaitydamas ne tik gali sekti siužeto perpetijas, bet ir sužinai visiškai netikėtų dalykų.

Pavyzdžiui, kad prancūziškas žodis cravate – kaklaraištis – yra kilęs iš švediško žodžio croat, reiškiančio bebaimį maniaką.

Ir, kad visage du pantomime – gebėjimas maksimalizuoti veido raumenų judesius nepriklausomai vienas nuo kito, nuo ko žmogus paprastai atpranti dar jaunystėje, nes naudojame mes tik pagrindinius raumenis išreikšti universalius jausmus: pyktį, nerimą, džiaugsmą, liūdesį, nuostabą. Nors gamta apdovanojo mus galimybe išreikšti milijonus išraiškų. Profesionalai sugeba pakeisti bet kurio veido raumens padėtį sutraukdami ir atpalaiduodami jį, tokiu būdu visiškai pakeičiant veido išraišką, kurios mūsų smegenų dalis, kuri atpažįsta veidus – fusiform gyrus – ir yra labai jautri netgi mažiausiems pasikeitimams, nes jos užduotis yra atpažinti tūkstančius, fiziologiškai vertitant, vienodų veidų negali priskirti prie jau pažįstamų ir identifkuoja kaip kito asmens veidą. Tokiu būdu profesionalūs ne tik aktoriai, bet ir sukčiai, žudikai gali akimirksniu virsti kitais žmonėmis.

Natūralu kai detektyve žudikas yra neigiamas personažas ir lyg ir turėtum norėti, kad jis kuo greičiau būtų sučiuptas. Tačiau man Mažasis Gelbėtojas labai patiko. Dėl savo principingumo, sąžiningumo ir susitelkimo į tikslą, gebėjimou išgyventi sunkiomis sąlygomis. Patiko, kad nebuvo neturėjo jis polėkio šaudyti į kairę ir į dešinę, kad nesruvo kraujo upės jam atliekant savo darbą, nereikėjo vis jaudintis, kad Haris Hūlė vis jo nesučiumpa, o jau jau priartėjus – jis vėl pasprunka.

Kaip visada, perskaitai knygą ir sulig paskutiniu puslapiu atsikvėpti, nes ji baigėsi taip, kaip tu ir norėjai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s